DREW-POL

Już dostępne nowatorskie systemy do zagospodarowania Twojej przestrzeni kuchennej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów w zaprojektowanych i produkowanych przez nas meblach na zamówienie, dajemy możliwość uzyskania przestrzeni wysoce funkcjonalnej, ergonomicznej, jak i podążającej za współczesnymi trendami. Systemy te idealnie komponują się w każdego rodzaju meblach na wymiar.

Rodzina CONVOY – perfekcyjne przechowywanie

CONVOY to nowa linia wyciągów przeznaczona do szafek wysokich, idealnie prezentująca się w nowoczesnej, jak i tradycyjnej kuchni. Ich największą zaletą jest możliwość płynnego ustawienia poziomu każdej półki. Delikatne pociągnięcie płynnie wysuwa wyciąg z całą zawartością poza szafkę. Zintegrowany system hamowania pozwala na ciche zamknięcie i otwarcie mechanizmu.

CONVOY Lavido przekonuje swoją przejrzystością. Otwieramy drzwiczki i za pomocą specjalnego uchwytu wysuwamy całą zawartość szafki. Półki wysuwają się, umożliwiając wgląd z trzech stron we wszystkie zapasy. Jest wyjątkowo elastyczny w dostosowaniu się do potrzeb użytkownika, także cechuje się eleganckim wyglądem.

SNELLO - Elegancja wąskich szafek podblatowych

Nowa konstrukcja wyciągu podblatowego, w którym półki wykonane są ze specjalnie wyprofilowanej srebrnej blachy. Dzięki zaokrąglonym narożnikom dają się łatwo wyczyścić. Ponadto półki w łatwy sposób można zdjąć ze stelaża.

EXTENDO – wygoda, funkcjonalność, design

Półki EXTENDO są idealnym rozwiązaniem do kuchni, garderoby i innych mebli. Ich kształt pozwala na bezpośredni, łatwy dostęp do zawartości. Otwartość systemu umożliwia podgląd zawartości w każdym położeniu półek. Pełne dno i boki ułatwiają przechowywanie przedmiotów. Wytrzymały materiał zapewnia stabilność półek, natomiast zaokrąglenie narożników ułatwia czyszczenie.

LE MANS II - Sprawdzone rozwiązanie - nowe możliwości

Innowacja stała się klasyką. System łączy optymalne wykorzystanie miejsca z przejrzystością i komfortem. Znajdą w nim miejsce wszystkie garnki i każdy z nich będzie łatwo dostępny. Każda z półek oddzielnie wysuwa się na zewnątrz szafki. Rozwiązanie to jest funkcjonalne i ma współczesny design. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dodano możliwość zmiany wysokości zawieszenia półek w trakcie użytkowania, można to zrobić, bez użycia narzędzi.