DREW-POL

Firma Drew-pol wprowadza do oferty najnowsze i innowacyjne okucia meblowe firmy BLUM. Tak jak wcześniejsze produkty, znajdują zastosowanie zarówno w kuchniach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dzięki swojej niezwykłej trwałości, funkcjonalności oraz designerskiemu wyglądowi.

Servo drive uno - więcej możliwości dzięki elektrycznemu wspomaganiu otwierania

Krótkie naciśnięcie frontu bez uchwytu lub lekkie pociągnięcie za uchwyt wystarczą i szuflady standardowe jak i te z wysokim frontem zostaną otwarte jakby samodzielnie za sprawą elektrycznego wspomagania. Nie ma przy tym znaczenia, w którym miejscu i z jaką siłą front zostanie dotknięty. Stwarza to większą swobodę obsługi i ruchu oraz wysoki komfort otwierania w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. W połączeniu z BLUMOTION dla delikatnego i cichego zamykania nadajemy ruchowi wyjątkową jakość i oferujemy nową swobodę ruchu i obsługi.

Tandembox antaro - prostokątny i gładki na całej powierzchni

System szuflad TANDEMBOX od wielu lat zachwyca użytkowników mebli i montażystów sprawdzoną techniką. Teraz wraz z TANDEMBOX antaro pojawia się linia z nowymi możliwościami projektowania. TANDEMBOX antaro cechuje prosta forma - w wariancie z relingiem czy jako szuflada z wysokimi ściankami i bocznymi elementami dekoracyjnymi.

Tandembox intivo - Indywidualna linia. Zamknięta, a jednak z niekończącymi się możliwościami

Dzięki TANDEMBOX intivo kuchnie są niepowtarzalne również wewnątrz, ponieważ istnieje nieskończenie wiele możliwości projektowania. Jednak bez względu na to, co zostanie wybrane: każde rozwiązanie TANDEMBOX intivo jest wyjątkowe i spełnia indywidualne życzenia w kwestii wzornictwa.

MOVENTO system krytych prowadnic dla najbardziej wymagających

System prowadnic MOVENTO oferuje płynny ruch, regulację frontu w 4 płaszczyznach i dynamiczne obciążenie 40 kg lub 60 kg z wysoką stabilnością. Prowadnica MOVENTO została poddana największym wymaganiom kuchennej codzienności, ale jest również idealna do zastosowania w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, dzięki dwóm klasom obciążenia, wysokiemu stopniowi stabilności oraz znakomitym właściwościom jezdnym.