DREW-POL

Firma Drew-pol wprowadza do oferty najnowsze i innowacyjne okucia meblowe firmy BLUM. Tak jak wcześniejsze produkty, znajdują zastosowanie zarówno w kuchniach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dzięki swojej niezwykłej trwałości, funkcjonalności oraz designerskiemu wyglądowi.

więcej

 

   Lada Ekspozycyjna

  - wykonana z płyty MDF 

  - lakier wysoki połysk

  - prowadnice szuflad BLUM (dożywotnia gwarancja)

  - drzwi i szuflady zamykane na klucz

  - szkło hartowane 6mm

  - oświetlenie LED

  - fornir (1 mm drewna nałożonego na płytę MDF)

 

 

 

 

 

 

 

Lada ma nowoczesny design i jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Można wyfrezować/wyrzeźbić na niej dowolne logo. Szkło hartowane, łączone na uv zapewnia duża wytrzymałość. Dodatkowo oświetlenie LED nadaje elegancji  oraz podkreśla awangardową  stylistykę  lady, jednocześnie pozwalając na znaczne zaoszczędzenie zużycia energii w porównaniu to tradycyjnego oświetlenia.

 

Cena do uzgodnienia

Więcej szczegółów pod numerem: 509 934 240 lub 881 315 215 

 

 

 

 

Strona w przygotowaniu.

 

Współczesny świat zmienił naturalną jakość powietrza i często w miejscach, w których przebywamy, czujemy, że powietrze którym oddychamy posiada niezrównoważony stan ładunków elektrycznych, z przewagą jonów o dodatnich ładunkach, powodujących fizjologiczny dyskomfort. Również, liczba jonów o ujemnych ładunkach elektrycznych, (które poprawiają stan dobrego samopoczucia) jest silnie obniżana przez centralne ogrzewanie, klimatyzację, palenie tytoniu, elektryczność statyczną generowaną przez urządzenia elektryczne. Dlatego, zarówno w pracy, jak i w domu, większość osób oddycha zubożonym w jony powietrzem.

 

Dzisiaj w Twojej kuchni możemy zastosować w okapy Falmec o nowych rozwiązaniach, które przy wykorzystaniu technologii BIPOLAR CONTROLLED IONISATION (kontrolowana jonizacjabipolarna) pozwalają na wytworzenie jonów, które nie tylko eliminują nieprzyjemne zapachy, ale przywracają optymalna równowagę jonową w pomieszczeniach, w których mieszkamy, przynosząc korzyści dla ludzkiego zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

więcej